Prelegenci

Krzysztof Beniowski

Head of AdPlayer – online video advertising network at Agora SA

Od 7 lat w Agorze, gdzie rozwijał szereg projektów w dziale sprzedaży grupy Gazeta.pl: początkowo zarządzał współpracą z zagranicznymi dostawcami technologii reklamowych oraz koordynował realizację partnerskich umów z międzynarodowymi wydawcami,m.in. Microsoft MSN czy AOL.

Lance Weiler

Storyteller – experience designer – Founder of Learn Do Share, US

Lance Weiler is an alumni of the Sundance Screenwriting Lab, he is recognized as a pioneer because of the way he mixes storytelling and technology. WIRED magazine named him “one of 25 people helping to re-invent entertainment and change the face of Hollywood.” Lance sits on a World Economic Forum steering committee focused on the Future of Content Creation.

Claire Leproust

Founder of FABLABCHANNEL, France

Claire Leproust jest założycielką FABLABCHANNEL, agencji interaktywnej zajmującej się produkcją projektów trasmediowych oraz krótkich formatów, a także zarządzaniem VOD/kanałami YouTube.

Barbara Sołtysińska

Prezes Zarządu LifeTube

Współtwórca i Prezes Zarządu LifeTube, sieci partnerskiej YouTube (MCN) zrzeszająca wpływowych twórców video, którzy łącznie mają prawie 17 milionów subskrybentów i 96 milionów wyświetleń filmów miesięcznie.

Francis Pisani

Author, columnist, speaker, consultant, France

Francis Pisani jest dziennikarzem, nauczycielem i pisarzem francuskim. Mieszkał w Brazylii, Meksyku i Kalifornii. Pasjonuje się rewolucją technologiczną i cyfrową oraz jej wpływem na przemiany społeczno-gospodarcze na poziomie międzynarodowym. Jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie Smart Cities. W latach 2011 a 2012 pracował nad projektem WINCH 5 – cykl podróży dookoła świata śladami innowacji (45 miast w 32 różnych krajach). Jego raporty publikowane były we francuskim Le Monde . Obecnie ponownie wyruszył w podróż dookoła świata, tym razem śledząc 20 „smart cities” (projekt Participolis).

Ian Forrester

Senior R&D firestarter BBC R&D North lab, Mediacity UK

Ian Forrester pracuje w Dziale Badań i Rozwoju BBC w Anglii. Skupia się na open innovation i poszukiwaniu nowych możliwości rozwoju innowacji poprzez współpracę ze startupami, wczesnymi naśladowcami oraz hakerami.

Aleksandra Przegalińska

Doktor, Adiunkt w Akademii Leona Koźminskiego w Warszawie, Polska 

Aleksandra Przegalińska doktoryzowala się w Zakładzie Filozofii Kultury Instytutu Filozofii UW, obecnie adiunkt w Akademii Leona Kozminskiego. Absolwentka The New School for Social Research w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła w badaniach dotyczących tożsamości w rzeczywistości wirtualnej, ze szczególnym uwzględnieniem Second Life.

Antoine Cayrol

Founder of FATCAT FILMS and OKIO STUDIO, France

Po ukończeniu magisterskich studiów Communication and Media w Assas oraz PLA na Sorbonie w 2005 roku założył firmę producencką FATCAT FILMS.

Jarosław Koziński

Managing Partner, Tax Division at EY Poland

Jarosław Koziński związany jest z branżą doradczą od ponad 20 lat. Obecnie pełni funkcję partnera zarządzającego doradztwem podatkowym i prawnym EY w Europie Środkowej i Południowej. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, licencjonowany doradca podatkowy. Specjalizuje się w planowaniu innowacyjnych strategii podatkowych i doradztwie regulacyjnym

Michał Bobrowski

Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu GRY-Online S.A.

Pasjonat rynku gier video, dalekich podróży oraz muzyki operowej. Swoją przygodę z grami rozpoczynał w erze komputerów 8-bitowych.

Patrycja Rodzińska

Head of Paid Products Department at Grupa Onet

Pracuje w Grupie Onet.pl SA od 2012 roku. Rozwijając m.in. biznes gamingowy zarówno w ramach Onetu oraz w Grupie Ringier Axel Springer (Polska, Czechy). Od 8 lat związana zawodowo z branżą gamingową i produktem freemium.

Monika Bończa-Tomaszewska

Deputy Director at National Audiovisual Institute

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, specjalistka w zakresie user experience design oraz zarządzania, pracowała m.in. w Muzeum Powstania Warszawskiego i otwierała na nowoFotoplastikon Warszawski, organizatorka koncertów i wydarzeń artystycznych, inicjatorka lokalnych działań społecznych.

Malina Wieczorek

Zalożycielka agencji marketingu społecznego TELESCOPE

MALINA WIECZOREK ma na swoim koncie ponad 100 znaczących kampanii społecznych, szereg nagród,  min. Dobroczyńca Roku, 4 nagrody EFFIE, Kampania Społeczna Roku, Złotego Magellna, Stevie Awards, Złotego Spinacza i wiele innych.

Olga Gajdzińska

Public Relations & Marketing on-line, Google

Specjalistka ds. public relations i marketingu on-line, pasjonatka wykorzystania nowych technologii w Public Relations, dumny członek zespołu komunikacji Google. Do znanych 4 języków obcych właśnie dokłada kolejny: język programowania.

Maciej Sykuła

Menedżer ds. Kluczowych Partnerów, Google

Entuzjasta kwestionowania status quo i wykorzystania metodologii lean/agile i design thinking do rozwiązywania codziennych i niecodziennych problemów. Od lat związany z nowymi technologiami. Obecnie menedżer ds. kluczowych partnerów w zespole Channel Sales/Partnerships w Google.

Wiesław Kotecki

Wiceprezes Uselab

Wiceprezes Uselab – spółki badawczo-doradczej zajmującej się user-experience, usability i architekturą informacji. Strateg UX z wieloletnim doświadczeniem. W uselab odpowiedzialny za doradztwo kluczowym klientom w obszarze budowania i wdrażania strategii User Experience, Customer Experience, Service Design.

Bartosz Dobrowolski

Customer Success Director, Uselab

Bartosz Dobrowolski jest Customer Success Director w firmie Uselab gdzie odpowiada za budowę koncepcji i wizji rozwiązań. Kreuje, zmyśla, wymyśla, kombinuje, rysuje, psuje i naprawia.

Szymon Pepliński

CTO/ Head of Creative Technology DDB&tribal

Kreatywny technolog z niemal 18-letnim doświadczeniem w pracy na globalnych rynkach. Pracuje dla klientów z rankingu Fortune 500, takich jak Intel, McDonald’s czy Microsoft. Obecnie pełni funkcję CTO w DDB&tribal należącej do DDB Worldwide, jednej z najlepszych agencji reklamowych świata.

Bartosz Sułkowski

User Experience Architect DDB&tribal

Z branżą technologiczną związany od 2008 roku. Pracował dla takich marek jak McDonald’s, Unilever, Agora, Greenpeace, Allegro, LOT. Uwielbia dobrze zaprojektowane rozwiązania dla interfejsów i obsługi użytkowników końcowych. Prywatnie właściciel małego serwisu poświęconego planszówkom, w wolnym czasie nałogowo gra w gry planszowe i jest wielkim fanem filmów Tarantino.

Krystian Cieślak

CMO at Ifinity

Krystian Cieślak is responsible for external and internal communication of the company. He represents over 10 years of professional experience in PR and marketing communication.

Paweł Jarmołkowicz

Computer scientist by education, Harimata’s CEO by profession, design thinker for social innovation by passion. Gained his experience doing R&D for most remarkable financial institutions in Poland. He took up the challenge to create Play.

Michał Łuszczek

Właściciel największej w Polsce Perfumerii Orientalnej Yasmeen, manager e-commerce, sprawny organizator i pasjonat nowych technologii. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W wolnych chwilach, zapalony podróżnik.

Michał Burda

Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Zapalony przedsiębiorca, twórca kilku start-upów w tym m.in codzisw.menu. Doradca strategiczny kilku firm, głównie w zakresie modeli biznesowych, e-commerce i marketingu. Od 7 lat, w wolnych chwilach grafik i web- developer.

Philipp Kaszczuk

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego i student ALK. Zdolny chłopak choć, nigdy nie umiał złożyć ładnego samolotu. Plane.es co-founder.

Bartosz Niedźwiedzki

Starszy Menedżer w Grupie Zarządzania Innowacjami EY
Starszy Menedżer w dziale Doradztwa Podatkowego

Piotr Śmigiel

Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego i student ALK na kierunku „Zarządzanie w wirtualnym środowisku”. Plan.es co-founder. Prywatnie interesuje się aspektami komunikacji społecznej.

Mateusz Zakrzewski

Człowiek demolka, jego rozkminy zawsze prowadzą do rewolucji. Plane.es co-founder, head developer.